Студія Веб-дизайну Tramp-Art

Мы концентрируемся на двох найважливіших речах:

кращий сервіс та якість виконання
Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
  • 36,2% Дизайн
  • 28,3% Оренда офісу
  • 20,3% Оплата менеджерам
  • 09,1% Інші витрати
  • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
  • 85% Дизайн
  • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

ІНОВАЦІЇ

Tramp-Art

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

Яна Довмат

Лайфкоуч ,секстерапевт,женский тренер , директор Международного центра развития "Couple' S' ecrets "

БлагоДарю настоящего профессионала, мастера своего дела, студія Веб-дизайну Tramp-Art , особенно Игорь Фурман за то, что второй год подряд создают лендинг- пейджи для наших мероприятий, а теперь уже и самый лучший мой сайт!!!! Я счастлива сотрудничать и быть партнёрами с таким Ответственным , Надежным и Чесным Человеком!!!! Для меня огромная радость и счастье, что Игорь всегда подсказывает мне доступные и понятные ответы на любые интересующие вопросы!!!!! БлагоДарю!!!!!

Мельничук Руслана

Завідувач Олександрійською Публічно-шкільною бібліотекою

Співробітники студії Веб-дизайну Tramp-Art виконали всі побажання нашого колективу щодо зовнішнього вигляду і функціональності сайту. Він відповідає сучасним тенденціям веб-дизайну, оптимальний для просування в пошукових системах, зручний і доступний для відвідувачів. У студії веб-дизайну Tramp-Art працюють неперевершені веб-дизайнери та розробники програмного забезпечення. Хочемо побажати студії успіхів, процвітання і вдячних клієнтів.

logo-zavis

Клічук Дмитро

Власник ТМ "Меблева фурінтура"

Хочемо подякувати команді студії Веб дизайну «Tramp-Art» за співпрацю. Можемо сказати з упевненістю, що Ваша компанія дійсно займає гідне місце на ринку надання веб-розробок. Дуже добре, коли розробка проходить в тісному спілкуванні з замовником, і ми відчули, що таке індивідуальний підхід в студії «Tramp-Art». Ми задоволені результатами і будемо звертатися до Вас в майбутньому. Величезне спасибі за створення сайту та інтернет-магазину для ТМ «Меблева фурнітура»

Дмитрук Олег

власник інтернет-магазину Німецька Побутова Техніка

Дякую за створення інтернет-магазину www.stiray.com.ua. Головне – повністю реалізували мої всі задуми і доповнили своїми цікавими дизайнерськими рішеннями. Рекомендую Студію веб-дизайну Tramp-Art всім до співпраці, з ними дуже легко вести діалог в процесі розробки, всі поставлені завдання розуміють з пів обороту. Велике спасибі за вміння працювати з клієнтами і за професіоналізм у своїй сфері, і бажаю надалі довгу чергу замовлень і досягти в цій сфері ще більших висот. Дякую за створення інтернет-магазину www.stiray.com.ua.

Лаворик Максим

Учасник танцювального клубу "Vega Dance"

Працював зі студією вже не перший раз, як завжди задоволений, все на високому рівні. Замовлення перевищив всі очікування. Дизайнери студії мають велику фантазію і талант. Не розчарувала і привітність. Рекомендую

ТОВ-компанія Пульсар і Ко

Адміністрація ТОВ-компанія "Пульсар і Ко"

Наша компанія працює на ринку Європи вже досить тривалий час. Як відомо, знаходити інформацію про те, інше досить просто через Інтернет. І звичайно мало важливо інформація, яка розташована на сайті компанії. А особливо важливо, яким чином вона представлена ​​там: на скільки доступна інформація, як викладено і звичайно саме оформлення сайту. Йдучи в ногу з новітніми технологіями ми не могли бути осторонь змін, безпосередньо до дизайну і структури сайту. З огляду на велику кількість фахівців в даному напрямку – вибрати досить важко. Ми переглянули роботи багатьох студій і свій вибір зупинили на студії Веб дизайну Tramp-Art. Зустрівшись з представником вищевказаної студії зрозуміли, що не помилилися у виборі. Адже нам допомогли втілити наші побажання, а також додали своєї креативності – і в кінці отримали хороший результат. Спілкування з фахівцями не викликало труднощів, а навпаки було досить легким і приємним. Ми задоволені роботою студії і дякуємо за співпрацю.

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

[vc_empty_space]
Viber

НАШ БЛОГ

ПРО НАС

Ми – Студія Веб-дизайну Tramp-Aty, ми – команда професіоналів, що спеціалізується на розробці та просуванні сайтів різної складності, створенні логотипів та фірмових стилів.
Задоволений клієнт – основне завдання яке стоїть перед нами при виконанні дизайну і розробки WEB-продукту.

Процес створення Веб-сайту – це процес створення візуально інтуїтивному зрозумілої концепції Вашої компанії.

У наш час WEB-design це не тільки красива картинка в мережі інтернет. WEB-design – це комплекс інформаційно-аналітичних заходів у поєднанні з використанням новітніх інструментів дизайну, розробки та оптимізації а також людського потенціалу.

Саме над такими проектами працює наша компанія професіоналів і креативників вже більше 6 років.

Навіть самі смілі ідеї та забаганки ми готові втілити в веб-проект, так як ми робимо те що любимо.

Наша команда робить акцент на індивідуальний підхід до розвитку бізнесу в інтернеті нашого клієнта і орієнтується на результат, а також вибудовування довгострокових відносин.

Пам’ятайте: «Інвестиція в інтернет сьогодні – це процвітання бізнесу завтра»

ЗАМОВИТИ В ОДИН КЛІК

САЙТ ПІД КЛЮЧ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Меню