Дизайн білбордів і зовнішньої реклами

Отримайте індивідуальну пропозицію
* Відправляючи запит, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

ХТО МИ?

Tramp-Aty – це студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку, кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
  • 36,2% Дизайн
  • 28,3% Оренда офісу
  • 20,3% Оплата менеджерам
  • 09,1% Інші витрати
  • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
  • 85% Дизайн
  • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Білборди і зовнішня реклама

Чи не найбільші важелі впливу на цільову аудиторію має зовнішня реклама. Звісно ж Інтернет і соціальні мережі також мають не менший вплив, але саме зовнішня реклама має попит станом на сьогодні.

Є категорія людей, які не хочуть брати рекламні листівки чи флаєри, а коли їм протягують чергову рекламу, вони звісно ж просто проходять мимо. І тоді саме зовнішня реклама приходить на допомогу до тих, хто хоче максимально розповсюдити інформацію про свої послуги, продукцію або бізнес. Це відбувається ненав’язливо, коли потенційний клієнт прогулюється вулицями міста або їде в транспорті та мимоволі звертає увагу на білборд чи банер, якщо все організовано на найвищому рівні.

Звичайної вивіски з текстом недостатньо для того, щоб зацікавити цільову аудиторію. Студія Веб–дизайну Tramp–Art точно знає, що Вам потрібно! Для Вас працюватиме ціла команда спеціалістів в галузі Веб–дизайну. Ми створимо унікальний дизайн для білборда, банера, вивіски чи призмаборду, який надовго закарбується у пам’яті потенційних клієнтів. Саме завдяки індивідуальному дизайну – Ваш бренд чи логотип буде впізнаваним і виділятиметься серед інших нудних та сірих щитів.

Це дуже відповідальна справа, до якої потрібен креативний підхід. Потрібно виділити лише одну деталь, яка відображатиме всю суть кампанії. Також на білборді повинно бути мінімум слів, адже зовнішня реклама як правило розміщується біля дороги, а отже при русі ніхто не читатиме довгих текстів. І якщо ця реклама не вразила з першого погляду, то надіятись на те, що вона вразить на наступний день – даремно.

Студія Веб–дизайну Tramp–Art створить для вас розумну та якісну рекламу, після якої Вам захочеться повертатися до нас знову і знову. Ми зробимо все, щоб співвідношення «невисока ціна і відмінна якість» стали поєднуваними поняттями!

Меню