Дизайн флаєрів, буклетів, листівок

Отримайте індивідуальну пропозицію

ХТО МИ

Ми студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
  • 36,2% Дизайн
  • 28,3% Оренда офісу
  • 20,3% Оплата менеджерам
  • 09,1% Інші витрати
  • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
  • 85% Дизайн
  • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

ДИЗАЙН ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ЛИСТІВОК

Успішний бізнесмен, підприємець, керівник фірми, адміністратор чи менеджер шукає різні способи як зробити його улюблену справу, бізнес ще більш успішним. Він прагне, щоб його улюблена справа приносила йому ще більше задоволення, приносила ще більше успіху, яка б виражалася у певних матеріальних цінностях, тобто заробітках. На сьогодні існує дуже багато способів, як здійснити свій бізнес, свою справу, можливо й хобі ще більш прибутковою. Найбільш поширений спосіб та один із найбільш ефективних способів – це реклама власної справи, адже цілком можливо, що про неї хтось іще не знає, але хоче знати більше. Пропонуємо вам скористатися із послуг професіоналів у цій справі, а саме: дизайнерів нашого сайту. Вони уже мають достатньо досвіду, щоб підкреслити сильні та позитивні сторони вашого бізнесу. Отож, перевірте це на собі.

Найперше, кілька слів про основні поняття, а це флаєр, буклет та листівка та їх особливості.

Флаєр

Флаєр – це креативна реклама для просування вашого бізнесу, яка розміщена на паперовому чи іншого типу носію із певним форматом (100х210мм, або 1/3 А4). Основне завдання, яке покладається на флаєр – це за допомогою креативного, цікавого дизайну, а також інформаційного наповнення зацікавити потенційного клієнта чи споживача.
Буклет – дуже подібна до флаєра за призначенням реклама вашого бізнесу. Відмінність полягає лише у розмірі носія, а це формат А4, який кілька складений кілька разів. Для його виготовлення використовують якісний папір, особливий дизайн, а також цінна інформація. Адже в цілісності це несе вплив на те, яке враження залишиться у клієнта про ваше підприємство, діяльність чи хобі, яким ви займаєтеся.

Буклет

Буклет – дуже подібна до флаєра за призначенням реклама вашого бізнесу. Відмінність полягає лише у розмірі носія, а це формат А4, який кілька складений кілька разів. Для його виготовлення використовують якісний папір, особливий дизайн, а також цінна інформація. Адже в цілісності це несе вплив на те, яке враження залишиться у клієнта про ваше підприємство, діяльність чи хобі, яким ви займаєтеся.

Листівка

Листівка – дуже подібна до флаєра та буклета, відмінність полягає в тому, що вона не має чітко обумовленого розміру й рекламує конкретні товари чи послуги, які можна отримати, придбати у вашій компанії. Вона також спрямована на те, щоб зацікавити потенційного покупця своїм зовнішнім виглядом, креативним дизайном й скористатися із послуг вашої компанії чи придбати товари, які ви розповсюджуєте, продаєте, рекламуєте тощо.

Дизайн флаєрів, буклетів, листівок як запорука успішності Вашого бізнесу

Отже, успішність вашого бізнесу, а це комерційна складова, залежить від того чи потенційний покупець дізнається про існування саме такого товару, саме такої послуги, яку можна отримати тільки у вас, придбати тільки тут. Якщо клієнт дізнався про існування такого товару чи такої послуги, варто підкреслити, що її надає саме ваше підприємство чи її виготовляєте саме ви. І тут не менш важливо, а як підказує практика, надважливо, щоб у потенційного покупця залишилося позитивне враження про вашу компанію. І перше враження про підприємство, вашу діяльність, компанію у нього складається із флаєра, буклета чи листівки, які він отримує. Позитивне враження про компанію, про товари, про послуги компанії, у клієнта складається із зовнішнього вигляду, креативного дизайну реклами, яку ви оберете.

Наша креативна команда може із радістю допомогти вам покращити, збільшити успішність вашого бізнесу. Наші дизайнеру допоможуть вам у цьому.

Меню