Обрати кращу із кращих – на якій студії web-дизайну зупинитися? Основні поради

Web-дизайн щороку стає все більш популярним серед клієнтів. На це є вагоме пояснення: правильно вибрана кольорова гамма та вдало створений сайт допоможуть успішно просувати продукцію або ж сферу послуг на теренах веб-ресурсів, заохочуючи таким чаном нових клієнтів до співпраці.

Тому постає актуальне питання: «Яку ж студію веб-дизайну обрати?»

[us_single_image image=”1195″ size=”medium” align=”center” onclick=”lightbox” animate=”afc”]

Хтось може відштовхуватися від власних передчуттів, а комусь необхідні факти щодо добросовісності роботи тієї чи іншої команди.

Ми пропонуємо вам декілька класичних критеріїв, котрі підкажуть, що ви маєте справу з професіоналами в цій галузі

[vc_empty_space][us_single_image image=”1196″ size=”us_600_600_crop” onclick=”lightbox” animate=”afc”]

Отже, в першу чергу, зверніть увагу на оформлення власне самого сайту, котрий пропонує послуги веб-дизайну. «Чому»- постає відразу питання? Все просто: команда, котра знає справу у своїй спеціалізації, ніколи не допустить того, щоб її презентабельний вигляд був гірший, аніж самі роботи, які вони виконують для клієнтів. До того ж по сайту одразу видно «почерк» команди –  настільки стильно, сучасно та грамотно вони підходять до оформлення та стилізації сайтів.

Після цього варто пересвідчитися у правдивості інформації, викладеної на сайті. Перегляньте роботи, які були створені даною командою, ознайомтеся з клієнтами чи компанією, котра раніше співпрацювала з цією студією. Ви можете особисто знайти контакти замовників і пересвідчитися про якість роботи студії веб-дизайну.

Якщо із цих запропонованих вище критеріїв вас все влаштовує, тоді переходьте до наступного – зв’яжіться напряму із представником студії та поставте питання, котрі цікавлять вас найбільше.  З відповідей співрозмовника, ви одразу зрозумієте, з ким маєте справу – зі шахраєм чи професіоналом. Адже, людина, котра працює роками в цій галузі одразу даватиме конкретні відповіді та цікавитиметься вашими побажаннями щодо замовлення. Справжній професіонал завжди буде враховувати вашу думку, уточнювати терміни здачі замовлення.

Також не менш важливим пунктом будуть гарантії, які будуть основою для подальшої співпраці. Добросовісні працівники не вимагають одразу всієї оплати за працю – як правило вони пропонують здійснити передоплату.

Після таких маленьких хитрощів ви з впевненістю зможете обрати студію веб-дизайну, від роботи яких ви залишитесь задоволені.

Чому саме наша студія веб-дизайну є кращою з-поміж інших?

Ми є однією з небагатьох команд, котра під час своєї діяльності керується, в першу чергу, інтересами клієнтів.

[us_single_image image=”1198″ align=”center” onclick=”lightbox” animate=”hfc”]
  • Ми цінуємо понад усе час та вподобання замовників, а тому працюємо в стилі 24/7 в режимі on-line, не турбуючи клієнтів зайвими нав’язливими дзвінками.
  • Ми виконуємо поставленні завдання у найкоротші терміни, аби ви своєчасно отримували якісно зроблене замовлення. У своїй роботі ми надаємо перевагу постійному оновленню стилю роботи, розробці індивідуальної кольорової гами, котра стане окрасою для вашої продукції.
  • Ми пропонуємо вам: розробку сайтів, візитних карток, створення логотипів, інтерфейсів додатків та інше. Обирайте нас – і ви неодмінно залишитесь задоволені!