Створення корпоративного сайту

Отримайте індивідуальну пропозицію

ПІДВИЩЕНА БЕЗПЕКА САЙТУ

Рано чи пізно, але ви наступите на горло своїм конкурентам і вони захочуть так чи інакше нашкодити вам та вашому бізнесу, а тому у корпоративного сайту має бути 100% захищеність від злому. Світ не стоїть на місці та технології теж, тому питання захисту  актуально на протязі всього терміну роботи корпоративного сайту.

ПОГЛИБЛЕНА СИСТЕМА АНАЛІТИКИ

Без аналізу немає плану, тому корпоративні сайти обов’язково підключають до тих чи інших аналітичних систем, що дає змогу вчасно реагувати на поведінкові чинники відвідувачів та вносити зміни в режими Online. До того ж, аналітика сайту дозволяє правильно оптимізувати витрати рекламу в пошукових системах.

АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН

Сьогоднішній темп життя вносить свої великі корективи.  Це саме стосується і створення дизайну корпоративних сайтів. На сьогодні пошукова система  Google в пріоритеті ранжування сайтів надає перевагу тим система в яких краще оптимізована мобільна версія корпоративного сайту. Але ж не всі на 100% використовують мобільні гаджети для перегляду сторінок, тому при створенні дизайну корпоративного сайту слід врахувати також користувачів з HD, Full HD та 4K монітори. І пам’ятайте, щоб отримати 100% успіху, потрібно швидко діяти та створювати, випереджуючи час.

ХТО МИ?

Tramp-Art – це студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку, кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
 • 36,2% Дизайн
 • 28,3% Оренда офісу
 • 20,3% Оплата менеджерам
 • 09,1% Інші витрати
 • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
 • 85% Дизайн
 • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це сайт, де можна знайти будь-які відомості про компанію, починаючи від історії, закінчуючи каталогом продукції. Корпоративний сайт – обов’язковий інструмент успішного бізнесу будь-якої компанії. В першу чергу, сайти подібного роду допомагають формувати позитивний імідж компанії та залучають нових клієнтів.

Корпоративний сайт – це інтерфейс для доступу співробітників до даних компанії, необхідних для їх роботи, виконання службових обов’язків. У широкому сенсі – це віртуальне представництво фірми в інтернеті.

Корпоративний сайт, як «обличчя компанії» – це опис компанії, контакти керівництва, портфоліо, список послуг.

Створення корпоративного сайту

Створюючи корпоративний сайт, важливо враховувати особливості та переваги компанії, її специфіку роботи, конкурентні особливості, досягнення тощо. Існування такого сайту на ринку, є способом розширити сферу впливу для компанії.

Декілька умов, щодо створення такого сайту, які допоможуть вам не втратити важливі аспекти подання інформації відвідувачам, які будуть гостями сайту та потенційними споживачами продукції вашої компанії:

 • Корпоративний сайт повинен створюватися відповідно до стилю компанії;
 • У ньому має бути чітка та зрозуміла структура;
 • Він повинен бути легкодоступний;
 • Повинен володіти можливістю змінюватися, вдосконалюватися та розвиватися.

Наповнення корпоративного сайту

Корпоративний сайт повинен містити відомості про компанію. В ідеалі на такому сайті доцільно описати історію, етапи розвитку, досягнення компанії. Важливо структурно описувати інформацію про компанію, щоб через монотонність подачі матеріалу суцільним текстом читачі не пропустили корисні та важливі факти, які здатні вплинути на співпрацю.

Постійні користувачі не дуже лояльні до змін, оскільки це часто пов’язано з опціями сайту, що не працюють, уповільненням швидкості його функціоналу. Продумати ці моменти – також частина іміджевої політики і ставлення до своїх клієнтів.

Потрібно продумати структуру подачі інформації, описову частину, щоб була можливість взаємодіяти з товарами або послугами – чи замовити, чи купити, чи ознайомитися.

На корпоративних сайтах реалізована додатково клієнтська частина у вигляді особистого кабінету. Авторизовані клієнти можуть бронювати та купувати продукцію, вести листування, залишати відгуки.

Дуже важливо є показати документацію компанії: сертифікати, грамоти, стандарти – як підтвердження рівня, компетентності, дотримання стандартів якості.

Можливості корпоративного сайту

Контактна інформація. Чим більше варіантів і способів зв’язку ви зможете запропонувати відвідувачам, тим ймовірніше, що вони стануть вашими потенційними клієнтами. Крім телефонів, e-mail можна вказати групи в соцмережах, месенджерах, каналі YouTube тощо, якщо вони звичайно наявні. Можна зробити кілька шаблонів для форм зворотного зв’язку: питання, запит прайс-листа, запит зворотного дзвінка, а також вказати адреси, а також онлайн-чати.

Правильно спроектований веб-ресурс дозволяє закрити всі потреби своєї аудиторії. З його допомогою можна знайти відповідь на будь-яке питання, вирішити поточну бізнес-проблему, або комунікаційне завдання.

Форум. Досить корисний модуль для формування додаткової зацікавленої аудиторії, де кожний може поставити питання, на рахунок певної інформації та отримати зручно та швидку відповідь щодо компанії та її призначення.

При проектуванні важливо постаратися закласти платформу для масштабування проекту. Навіть якщо це невеликий сайт, простіше потім додати розширені функції, ніж переробляти все з нуля.

Наша команда готова допомогти вам у покращенні діяльності вашого бізнесу, у збільшенні кількості клієнтів через розробку, підтримку та просування корпоративного сайту.

Меню