Створення індивідуального сайту

Отримайте індивідуальну пропозицію

ХТО МИ?

Tramp-Art – це студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку, кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
 • 36,2% Дизайн
 • 28,3% Оренда офісу
 • 20,3% Оплата менеджерам
 • 09,1% Інші витрати
 • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
 • 85% Дизайн
 • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Створення індивідуального сайту

Індивідуальні сайти – це проекти сайтів, які створюються на базі ваших побажань, які мають свій унікальний дизайн, мають свою програмну структуру, завдяки чому вони набувають своїх індивідуальностей. Індивідуальний сайт поєднує в собі персональний підхід до дизайну, з використанням сучасних тенденцій, використовує нестандартні функціональності. Він формує імідж компанії і замовника, робить ваш сайт унікальним, який відрізняється від інших та запам’ятовується. Розроблена система індивідуальних сайтів буде чітко вирішувати ваші поставлені задачі, завдяки чіткій системі управління. Структура такого сайту повністю створюються з нуля. Кожний елемент такого сайту проробляється до кожної дрібниці для кращого його функціоналу і щоб в майбутньому можна було ефективніше і без жодних проблем змінювати функції для ефективної роботи. Такий сайт дозволяє охопити цільову аудиторію і працювати з нею.

Перш за все, у процесі створення індивідуального сайту створюється спеціальний прототип майбутнього проекту для того, щоб ваш сайт чітко відповідав вимогам клієнта. Додаються нестандартні вставки, функції та модулі, мультимедійні елементи та різні можливості для вирішення завдання.

Система управління індивідуальним сайтом

Коли у вас є конкретні побажання по тому, як розташовувати інформацію на сторінці сайту, то такі зміни сайту, переносять можливості на Систему Управління Контентом (Content Management System – CMS). CMS – це програмне забезпечення, призначене для конструювання і керування сайтами. Цей функціонал допоможе вам зручно, легко та без будь-якої сторонньої допомоги, в режимі он-лайн змінювати всю потрібну вам інформацію на вашому сайті.

Створення індивідуального сайту – це:

 • Налаштування вашого сайту виключно під ваші завдання;
 • Додавання нестандартних функцій та розділів;
 • Втілення в життя найсміливіших ваших задумів;
 • Досягнення різних цілей за допомогою одного ресурсу;
 • Привернення уваги клієнтів особливим дизайном.

Кому потрібний індивідуальний сайт

Індивідуальні сайти замовляють тоді, коли потрібно реконструювати або модернізувати наявний сайт, поліпшити структуру та оновити дизайн сайту. Це передбачає розробку, доповнення та вдосконалення сайту що вже працює і розробку повної версії сайту. Процес перероблення такого сайту залежить від самої системи управління сайтом (CMS) та конкретної ситуації. Якщо така зміна відбувається, слід бути уважним до того, як ваш сайт працює і як він створений, тому що від цього залежить складність реконструкції сайту.

Створений індивідуальний сайт несе в собі унікальний пророблений дизайн, зручну навігацію та архітектуру. Найважливіше, індивідуальний дизайн дозволить втілити всі бажання замовника, тому що він буде відповідати тим бажаним стандартам, які були встановлені замовником. Чим цікавіший і незвичний буде сайт – тим більше він приверне увагу клієнтів, та отримати клієнта з першого погляду. Розробка індивідуального сайту зачіпає багато професій і цей процес розробки, характеризуються більш особистим, неформальним характером, який підкреслює вашу професійні та особисті якості.

Наша команда готова запропонувати вам себе у якості кваліфікованого розробника сайтів, який стане втіленням ваших мрій, цілей та завдань.

Меню