Tramp-Art_logo
ДИЗАЙН ТА РОЗРОБКА САЙТУ ТА ЛОГОТИПУ (ребрендінг)

МАЙСТЕРНЯ СНУ - виробництво меблів з масиву дерева

“Майстерня сну” – компанія яка спеціалізується на виробництві ліжок з природніх матеріалів (масив ясеня та ольхи). Поміж ліжок є можливість замовити комоди та приліжкові тумбочки під диайзн ліжка.
Розробка сайту для ТМ Майстерня Сну

БІЛЬШЕ 5-ти РОКІВ НА МЕБЛЕВОМУ РИНКУ

 

Для того, щоб заявити про себе на конкурентному ринку ми протягом багатьох років вдосконалювалися та модернізовували не лише виробництво. Новітні тенденції на меблевому ринку ведуть до того щоб зрозуміти головне в нашому бізнесу: “Гарне не означає – зручне, дороге – неозначає надійне”. Керуючись цією філософією ми переобладнали виробництво на вузький профіль. З великого асортименту меблів для спален, віталень, кафе та барів ми виготовляємо ліжка для дорослих та дітей, адже ліжко один з найголовніших атрибутів в домі. Від того, як ви зручно відпочинете за нічь, залежить ваша продуктивність на наступний день.

Розробка сайту для ТМ Майстерня Сну
Розробка сайту для ТМ Майстерня Сну
Розробка сайту для ТМ Майстерня Сну

ДОСЯГНЕННЯ КОНКРЕТНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Як і для більшості сайтів візиток ми використали WordPress як платформу. Ми проаналізвали діяльність сайту за три місяці, до і після запуску, що показало, що сайт вийшов на нові, дійсно чудові результати. Ми використовували наші дані, щоб зробити подальші удосконалення веб-сайту, а також допомогти Майстерні Сну у прийнятті обґрунтованих маркетингових рішень на подальший розвиток бізнесу.
1
збільшення сесії
1
збільшення тривалості відвідування
1
збільшення переглядів

ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Незліченні години були витрачені на планування, дослідження і розробки веб-сайт високого класу, щоб продемонструвати культуру, історію і послуги компанії. Від консультацій до детальної звітності, весь шлях колектив Майстерні Сну допомагав нам ідеями, які ми відтворювали спочатку на папері, а згодом у готовому проеті. І тепер у них є новий веб-сайт, який можна похвалитися, проте нівякому разі не зупинятися, а далі прагнути до досконалості.
Розробка сайту / ТМ Майстерня Сну
Меню