Tramp-Art_logo

ПОГ Журавушка - виробництво високоякісних курячих яєць

СТВОРЕННЯ САЙТУ (САЙТ ВІЗИТКА КОМПАНІЇ)

 Співробітники ПОГ “Журавушка” прийшли до студії Веб-дизайну Tramp-Art з декількома уже конкретно сформованими позиціями що до нового сайту. Основні вимоги були взяті так би мовити “з життя”, так як компанія вже мала в минулому свій сайт, проте відмовилась від нього через незручність, як для відвідувачів, так і для управління сайтом. Вивчивши всі побажання та проаналізувавши проблеми та недоліки минулого сайту наші спеціалісти разом з працівниками ПОГ “Журавушка” виробили стратегію нового веб-продукту.

Навіть важко уявити на сьогодні компанію, яка б не мала свого власного сайту. Ринкові умову змушують постійно тримати руку на пульсі, і заявляти про себе в глобальній мережі інтернет не виключення. Наразі сайт підприємства працює і почав приносити свої плоди. Завдяки адаптивності та простоті сайт легко переглядати на мобільних пристроях.

САЙТ НА WORDPRES

Однією з умов створення сайту для підприємства “Журавушка” було легкість та простота управління контентом сайту. CMS WordPress як система управління сайтом з відкритим кодом, є однією з найпоширеніших на сьогоднішній день. Доопрацювавши адміністративну частину сайту, працівники студії максимально полегшили процес зміни та додавання інформації на сайт.

Розробка сайту ПОГ Журавушка
Розробка сайту ПОГ Журавушка

ТРІШЕЧКИ АНАЛІТИКИ

Після запуску нового веб-сайту, та проаналізувавши його ми отримали поліпшення ключових показників в усіх напрямках, в тому числі збільшення числа повторних відвідувачів сайту.

23%

зменшення показників відмов

58%

збільшення повторних відвідувачів

ПРОСТИЙ та ГНУЧКИЙ

З робочого столу на планшет та смартфон, ініціативна команда Журавушки відтепер має повністю адаптивний, та дуже гнучкий веб-сайт, яким легко керувати .

Розробка сайту ПОГ Журавушка
Меню