[vc_empty_space height=”600px”]

ПОГ Журавушка - виробництво високоякісних курячих яєць

СТВОРЕННЯ САЙТУ (САЙТ ВІЗИТКА КОМПАНІЇ)

 Співробітники ПОГ “Журавушка” прийшли до студії Веб-дизайну Tramp-Art з декількома уже конкретно сформованими позиціями що до нового сайту. Основні вимоги були взяті так би мовити “з життя”, так як компанія вже мала в минулому свій сайт, проте відмовилась від нього через незручність, як для відвідувачів, так і для управління сайтом. Вивчивши всі побажання та проаналізувавши проблеми та недоліки минулого сайту наші спеціалісти разом з працівниками ПОГ “Журавушка” виробили стратегію нового веб-продукту.

Навіть важко уявити на сьогодні компанію, яка б не мала свого власного сайту. Ринкові умову змушують постійно тримати руку на пульсі, і заявляти про себе в глобальній мережі інтернет не виключення. Наразі сайт підприємства працює і почав приносити свої плоди. Завдяки адаптивності та простоті сайт легко переглядати на мобільних пристроях.

[vc_empty_space height=”160px”]

САЙТ НА WORDPRES

Однією з умов створення сайту для підприємства “Журавушка” було легкість та простота управління контентом сайту. CMS WordPress як система управління сайтом з відкритим кодом, є однією з найпоширеніших на сьогоднішній день. Доопрацювавши адміністративну частину сайту, працівники студії максимально полегшили процес зміни та додавання інформації на сайт.

Розробка сайту ПОГ Журавушка
[vc_empty_space]
[us_single_image image=”528″ onclick=”lightbox” animate=”fade”]

ТРІШЕЧКИ АНАЛІТИКИ

Після запуску нового веб-сайту, та проаналізувавши його ми отримали поліпшення ключових показників в усіх напрямках, в тому числі збільшення числа повторних відвідувачів сайту.

23%

зменшення показників відмов

58%

збільшення повторних відвідувачів

ПРОСТИЙ та ГНУЧКИЙ

З робочого столу на планшет та смартфон, ініціативна команда Журавушки відтепер має повністю адаптивний, та дуже гнучкий веб-сайт, яким легко керувати .

[us_single_image image=”530″ size=”us_600_600_crop” align=”center” onclick=”lightbox” animate=”afc” animate_delay=”0.6″]