Tramp-Art_logo

ТМ "ЧУДО-НИВА". ДИЗАЙН БАННЕРА

ТМ "Чудо-Нива". Дизайн банера

ЯКІСТЬ ЗА ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ

 ТМ “Чудо-Нива” компанія була заснована в 1999 році на ранніх стадіях своєї діяльності займалася лише фасуванням сипучих продуктів харчування. За 17 років компанія зайняла стійку позицію на ринку України. Наразі ТМ “Чудо-Нива” не лише фасує сипучі продукти харчування під своєю торговою маркою, а й гуртом реалізує продукцію інших торгових марок.

ДИЗАЙН РЕКЛАМНОГО БАННЕРА

 ТМ “Чудо-Нива” являєтсья торговим партнером.

Довгострокові відносини

Нагадаємо вам, що ТМ “Чудо-Нива” вже неодноразово зверталась до студії Веб-дизайну “Tramp-Art”  за допомогою. Наші спеціалісти надавали консультації що до  розробки сайту, і навіть створили ідеальний сайт для компанї ТМ “Чудо-Нива”. Враховуючи давні партнерські відносини, працівники торгової марки “Чудо-Нива” звернулися до нас з проханням модернізувати сайт та розробити рекламні банери, на яких візуально зобразити партнерсто компанії з іншими ведучими торговими марками (ТМ “Віліс”, ТМ “Кристал”, ТМ “Моквинська паперова фабрика”, ТМ “Масляна”).

Родзинкою та поштовхом до модернізації сайту та дизайну банерів стала дружня співпраця ТМ “Чудо-Нива” та мережі склад-маркетів “ТОРБА”

ФОНОВІ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ПРИСЛІВ’Я ТА ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Меню