Створення Лендінг Пейдж

Отримайте індивідуальну пропозицію

ХТО МИ?

Tramp-Art – це студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу, думку кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

САЙТ ВІЗИТКА ПІД КЛЮЧ

Створення блогів та форумів

$150

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
  • 36,2% Дизайн
  • 28,3% Оренда офісу
  • 20,3% Оплата менеджерам
  • 09,1% Інші витрати
  • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
  • 85% Дизайн
  • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Сайт-візитка – це інтернет аналог візитної картки.

Як правило, сайт-візитка має парочку сторінок з інформацією про фірму та про продукт, який вона представляє. Цих кілька сторінок досить щоб відвідувачі ознайомилися з компанією, послуги чи продукт, або про можливість співпраці з компанією.
Не зважаючи на спрощену структуру сайту, навігації та простого формату сайту, обов’язково дотримуватися основної концепції сайту-візитки – інформаційна презентація. Велика частина сайту повинна вміщати в себе інформацію про компанію або продукт.

Дуже велике число компаній на Україні маю свої інтернет-візитки, для того щоб клієнт міг легко, а головне швидко отримати мінімальну необхідну йому інформацію. Формат інтернет-візитки несе в собі концепції мінімалізму в інформації, дизайні та структурі самого веб-продукту.

Сайт недорого

Не зважаючи на всю простоту сайту подібного формату, він як не дивно має великий функціонал в розвитку компанії. Приміром, компанія змінює юридична та фактична адреси. Як результат труднощі для майбутніх клієнтів в пошуку компанії. Як вихід з даної ситуації, сайт візитка – це простий формат за помірні гроші допоможуть розвинути свій бізнес в інтернеті.

Сайт – це обличчя компанії в інтернеті. По мірі зростання компанії також необхідно збільшувати функціонал самого сайту. Для цього необхідно попередньо обміркувати концепції розвитку сайту та вибрати відповідну CMS (Систему Управління Сайтом), адже не дуже продуктивно і рентабельно в корені міняти весь сайт при необхідності розширити бізнес. Система управління сайтом Wordrpress на сьогодні має в своєму функціоналі великі можливості для створення різних типів сайтів.

Створення сайту з нуля

Індивідуальний дизайн сайту в даному форматі – це використання фірмових кольорів та символіки компанії на стандартних шаблонах. Сайтам даного типу не потрібно перевантажувати інформацією. Достатньо всього лише кілька сторінок з контактною інформацією, інформацією про діяльність компанії, стрічка новин та форма зворотного зв’язку.

Якщо врахувати всі дані рекомендації можна з легкою упевненістю почати свій бізнес в інтернеті.

Вартість професійного дизайнерського створення логотипу (з нуля, без використання шаблонів), в основному залежить від кількості варіантів логотипу. Ми пропонуємо нашим клієнтам створення логотипу від 30$.

За роки роботи з’явилися деякі стандарти та норми, так на створення логотипу потрібно від 7 до 10 робочих днів (створення 3 варіантів логотипу). Є клієнти, у яких вже є начерки та ідеї для майбутнього логотипу, то терміни та відповідно й ціна зменшуються. Для попередньої оцінки термінів і вартості розробки логотипу заповніть форму, для отримання дозволу заявку на оцінку вартості створення логотипу.

Меню