SEO оптимізація, залучення на сайт цільової аудиторії

Отримайте індивідуальну пропозицію
* Відправляючи запит, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

Для кого та навіщо це потрібно?

У вас є вже готовий та робочий проект, та на сайті й досі немає відвідувачів? Рішення просте, треба допомогти пошуковим системам просканувати ваш сайт. SEO оптимізація –  це клопіткий процес, який займає час, проте дозволяє підняти в сайт в результаті видачі ппо пошуковим запитам, що в свою чергу підвищіть відвудуваність сайту і як наслідок залучення нових потенційних кілєнтів через результати пошуку на просторах інтернету.

Студія Веб-дизайну Tramp-Art не лише створює потужні платформи та сайти, а ле й робимо їх джерелом вашого доходу. Наші клієнти, котрі вже не один рік працюють знами є тому підтвердженням. Інвестиція в СЕО-оптимзацію збереже вашу позицію на ринку і як результат, принесе вам додатковий дохід.

ХТО МИ

Ми студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
 • 36,2% Дизайн
 • 28,3% Оренда офісу
 • 20,3% Оплата менеджерам
 • 09,1% Інші витрати
 • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
 • 85% Дизайн
 • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

SEO оптимізація, контекстна та таргетована реклама

SEO оптимізація – це пошукова оптимізація сайтів, найкращий розвиток інтернет-маркетингу, бо мати свій сайт в першій п’ятірці пошукової систем – це мрія кожного керівника, підприємця. Принцип цієї системи грунтується на тому, що багато користувачів щохвилини шукають інформацію, шляхом введення запиту в пошуковий рядок браузера. Ця система моментально шукає найкращу відповідь на запит користувача. SEO просування сайту – це сукупність дій, які допомагають виводиться на першу сторінку пошукової видачі системи. Вона дозволяє організувати ефективний пошук даної інформації. Потрібно зрозуміти напрям та пошуковий запит, за яким клієнт може шукати інформацію на вашому сайті та врахувати у процесі створення статей сайту тощо.

Головною метою SEO-оптимізації є залучення нових відвідувачів на ваш сайт. Залучення цільової аудиторії – це пріоритетне завдання будь-якого бізнесу. Завданням SEO є перетворити аудиторію в потенційних користувачів з перспективою стати постійними партнерами, клієнтами вашої компанії. Він є найкращим форматом маркетингу у порівнянні з іншими рекламними системами.

Декілька напрямів того, як поліпшити результат SEO-оптимізації:

 • Створити вашу інтернет-сторінку переконливою;
 • Знайти слова, які будуть найкращими відповідниками вашого сайту;
 • Оптимізувати сторінки сайту.

Цільові запити в пошуковій системі

Набираючи цільовий запит в пошуковій системі, користувач зацікавлений в конкретному товарі або в отриманні конкретної інформації. Для того, щоб користувач інтернету отримав необхідну для нього інформацію є необхідним грамотне просування та розроблення вашого сайту. Це наче гра на випередження із клієнтом. У статтях сайту ви вписуєте всю ту інформацію, яку потенційно шукатиме клієнт. Тобто інформація у статтях, новинах сайту буде відповідати можливим запитам клієнтів в інтернеті. SEO-оптимізація сайту призначена саме для цього. І що найважливіше, вона буде сприяти тому, щоб статті вашого сайту були в пріоритеті перед іншими сайтами під час видачі результатів пошуку.

Для просування сайту, попередньо проводиться дослідження даного сайту, виробляється певна стратегія щодо його оптимізації та подальшого розвитку. Для цього потрібно провести технічний аудит, виявити і усунути проблеми, вивчити зовнішнє середовище, проаналізувати сайти конкуренті, визначити цільову аудиторію, побачити якими товарами зараз найбільше оперують, тощо. Основний акцент робиться на те, щоб ресурс був якомога більше орієнтований на цільову аудиторію замовника.

Для того, щоб даний сайт потрапив у каталог пошукової системи, він повинен бути проіндексований, тобто щоб пошукова система його побачила, описала для себе, визначила його позицію в пошуковій видачі тощо.

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту виконує роботу над ресурсом у відповідності зі стратегією та рекомендаціями, виробленими на етапі аудиту. Такий комплексний підхід, є спрямований на виведення вашого сайту на першу сторінку по результатах пошуку.

Цільова аудиторія – це є люди, на яких розрахований певний товар. Це ті люди, які можуть стати потенційними покупцями запропонованого вами товару. Кожний окремий товар має свої унікальні характеристики, які призводять до зацікавлення певної аудиторії.

Якою має бути цільова аудиторія?

 • зацікавлена в певному продукті;
 • мати змогу купити цей продукт;
 • сприйнятлива до реклами даного товару.

Чим менша цільова аудиторія, то більша ймовірність того, що товар дійсно куплять. Саме тому для цільової аудиторії необхідно створити унікальні пропозиції, які збільшать попит на товар. Щоб цільова аудиторія була зацікавлена вашим товаром, потрібно визначити:

 • ЩО саме вони хочуть купити?
 • ХТО ваш покупець?
 • КОЛИ він зазвичай робить такі покупки?
 • ДЕ ваш клієнт здійснює вибір та придбання товару?
 • ЧОМУ: в чому полягає його мотив придбати саме цей товар?

Наша команда готова допомогти вам у розвитку вашого бізнесу через інтернет. У нас ви отримаєте персональний підхід, кваліфіковану допомогу та задоволення від наданих нами послуг, які допоможуть досягнути кращих рейтингів у пошуковій системі, підтримку та обслуговування сайту.

Меню