Створення інтернет-магазину

Отримайте індивідуальну пропозицію

ХТО МИ?

Tramp-Art це студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку, кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
  • 36,2% Дизайн
  • 28,3% Оренда офісу
  • 20,3% Оплата менеджерам
  • 09,1% Інші витрати
  • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
  • 85% Дизайн
  • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Створення інтернет-магазину

Уже багато років з кожним днем ​​вагомість інтернет-комерції в житті простої людини зростає по експоненту. З цим показником також зростає і довіра до покупок через інтернет. У зв’язку з цим створення інтернет-магазину є вже не просто привабливою ідеєю, а вимушеною необхідністю. Ті ділові люди (бізнесмени) які реагують на спад збуту продукції при зміні ринкових умов, починають оптимізувати свій бізнес для збільшення кількості продажів.

Всесвітня мережа надає багато способів для збільшити відвідуваності вашої торгової точки до 100000 відвідувачів і більш відвідувачів в день. Подивимося на всім відомий китайський інтернет-магазин aliexpress.com, на якому можна купити будь-який дріб’язок, его в середньому відвідує 210 мільйонів користувачів щодня. Для того, щоб помістити у себе в штатному магазині вмістити стільки людей потрібно в своєму активі мати площу в 1200 м², близько 1000 продавців, 500 охоронців, а також 50 прибиральниць, не кажучи вже про директора і 7 його заступників.

Як Ви собі уявляєте роботу такого магазину. Ранок у Вас «починається не з кави» як заведено, а з  крику і шуму натовпу покупців, які спустошують полиці торгової точки, система охорони товару не вимикається, продавці-консультанти вже як зомбі від випитих заспокійливих, охоронці без розбору перевіряють всіх виходять з магазина, покупці йдуть в магазин довгою чергою, «пробка на касі» (у касира закінчується здача …). А за весь цей балаган відповідає вже давно «поставлений, сивий» директор. Звичайно ж все це розказано як найстрашніший кошмар, і багато господарів таких магазинів били дуже навіть заради, такого потоку клієнтів. Але все можна зробити все більш організовано, і з меншими витратами на персонал та оренду площі під магазин.

Розкрутка та просування інтернет-магазину

Інтернет-магазин має дуже велику перевагу перед звичайним магазином або торговою точкою. На його просторах можна розмістити більшу кількість відсортованого товару при меншій ціні на оренду площі, що означає угоди типу «Прийшов – Побачив – Купив» будуть збільшується у своїй кількості, а це основна формула бізнес-успіху інтернет магазину. Як географічне положення звичайного магазину впливає на його успіх, так для інтернет-магазину має величезне значення його позиція у видачі пошукової системи (тобто яким за рахунком його можливо знайти при запиті потрібного для користувача товару). Психологічне сприйняття географічної прив’язки змушує нас думати, що магазини, які знаходяться в центрі міста є найбільш успішні, також і в інтернеті при боротьбі за перше місце у видачі пошукових систем йде війна «не на життя, а на смерть».

Запустивши свій інтернет-магазин, Ви звичайно ж з нетерпінням чекаєте першого клієнта і першої покупки, проте коштувати знати, що інтернет-магазин відвідують не тільки користувачі інтернету, але і пошукові боти. І саме від їхнього звіту буде залежати рейтинг (позиція) вашого сайту в інтернеті.

Хто такі пошукові боти?

Пошукові боти або як їх називають пошукові роботи – це спеціалізовані програми-шпигуни, які збирають всю необхідну інформацію про ваш сайт. Їх поведінка нагадує поведінку дуже шкідливого і пронозливого покупця, вони повинні все бачити та знати, обожнюють щось новеньке і дуже не люблять чекати.

Як сподобатися ботам пошукових систем?

Є ряд показників і вимог, які необхідно дотримуватися і знати, як своє ім’я, для того щоб Ваш веб-продукт зайняв своє почесне місце в першому десятку пошукової видачі. Процес зміна веб-ресурсу під стандарти пошукових роботів і називається «пошуковою оптимізацією сайту». Пошукова оптимізація проводиться окремо під різні пошукові системи через те, що у ботів Google і Yandex різні критерії аналізу сайту. Сам процес оптимізації для обох систем схожий, але вміти свої особливості та нюанси.

Основні критерії аналізу сайтів пошуковими ботами:

  • Меню сайту – тільки текстові посилання;
  • Контент (інформація) на сайті постійно повинна оновлюватися;
  • Час для завантаження окремої сторінки сайту (швидкість завантаження).

Пам’ятайте, що мудрований дизайн не завжди показник успішності сайту, потрібно пам’ятати й про функціональність та юзабіліті сайту. Боти пошукових систем не читають тексту, який намальований на зображенні, через це кнопка з привабливим дизайном створена в фоторедакторі та встановленні за допомогою JavaScript або jQuery, залишиться для бота тільки непотрібним малюнком, і не буде проіндексована для пошуку. Веб-ресурс, у якого остання новина датується минулим століттям нагадує закинутий магазин з вкритими пилом полками, зайшовши в який в голову приходити думка «швидко тікати звідси». Інтернет-магазини, які від перевантаженості всілякими flash-банерами та зображеннями з великою роздільною здатністю – завантажуються дуже повільно і дуже схожі на повільних і нерозторопних лінивців.

Якісно, ​​грамотно продуманий і створений інтернет-магазин – це обличчя вашого бізнесу. Після всього прочитаного думаю, що сумніви зникнуть, і таку відповідальну роботу як створення інтернет-магазину потрібно довірити професіоналам.

Замовити інтернет-магазин

Дизайн і розробка інтернет-магазину – це те на що ми робимо основний акцент! Студія дизайну Tramp-Art гарантує, що весь комплекс заходів зі створення інтернет-магазину принесе тільки великий плюс Вашому бізнесу!

Меню