Технічна підтримка та супровід сайту

Отримайте індивідуальну пропозицію

Запуск інтернет-ресурсу лише перший, і далеко не останній крок на тернистій дорозі інтернет бізнесу. Для того щоб затрачені кошти на сайт окупилися, а сам веб-ресурс став джерелом стабільного прибутку, необхідно постійно займатися його розвитком. Підтримка сайту включає в себе комплекс міроприємст, котрі спрямовані на обслуговування та покрещення роботи всіх складових систем.

ХТО МИ

Ми студія графічного Веб-дизайну, яка спеціалізується на дизайні логотипів, розробці сайту, а також бізнес-брендингу. Вся наша місія полягає в тому, щоб зробити Ваш бізнес візуально більш привабливим та впізнаваним. І головне  що за допомогою нас Ви отримали більші прибутки.

ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ

Працюючи в галузі Веб-дизайну ми зрозуміли, що немає нічого дорожчого аніж час, тому цінимо час своїх клієнтів, так само як і свій час. У нас ви не знайдете нікому непотрібних зустрічей, безглуздих телефонних конференцій та тонн листів. Наша система управляння проектами дозволяє максимально використовувати час на реалізацію проекту

ЕКОНОМІЯ ДО 30%

Ми спеціалізуємося на віддаленій роботі, тому Ви платите лише за дизайн та розробку, а не за оренду офісу та каву співробітників. Починаючи від цілей і завдань ми закінчуємо готовим бізнесом в інтернеті. На нашу думку кожен проект, має поєднувати аналіз, візуалізацію, оптимізації та просування продукту

ГАРАНТІЇ

Ми розуміємо, що зробити все з першого разу неможливо, тому на кожен наш продукт ми надаємо безкоштовну 1-3 місячну технічну підтримку в процесі роботи. А при графічному дизайні ми розробляємо 2-3 проекти, один з яких доводимо до ідеалу

Дізнайтеся, чому ви

ЕКОНОМИТЕ ДО 30%

ГРОШЕЙ ТА ЧАСУ

працюючи з нами

Введіть Ваш номер телефону, щоб отримати професійну консультацію

Viber

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ

ВАРТІСТЬ

РОБІТ

Ви платите за багато речей, які
не впливають на результат
 • 36,2% Дизайн
 • 28,3% Оренда офісу
 • 20,3% Оплата менеджерам
 • 09,1% Інші витрати
 • 06,1% Кава / чай
Ви платите
тільки за дизайн
 • 85% Дизайн
 • 15% Оплата менеджерам

Тому з нами ВИГІДНО

Не знайшли приклади робіт по вашій тематиці?
МИ ПІДБИРЕМО ТА ВИШЛЕМО ВАМ ПОШТОЮ

Зв'язатися з нами Ви можете одним з наступних способів

м. Рівне, вулиця Степана Дем’янчука, 1А

+380 (93) 390-84-82

+380 (67) 306-25-10

Технічна підтримка сайтів

Технічна підтримка сайтів – це комплекс дій, спрямованих на обслуговування інтернет ресурсів, інтернет сторінок та веб-сайтів. Підтримка сайту включає в себе адміністрування, інформування та супровід, переробку та вдосконалення сайту з метою кращої збільшення відвідуваності сайту. Підтримка сайту дозволяє швидко та якісно усунути будь-які проблеми в роботі з сайтом. Вона дозволяє своєчасно реагувати на зміни, вносити необхідні зміни для покращення сайту.

Будь-який сайт потребує підтримки і розвитку. Необхідно регулярно оновлювати тексти, фотоматеріали, стежити за доступністю сайту. Без підтримки сайт може стати «мертвим» і нецікавим для відвідувачів. Для того, щоб сайт був «живим», тобто, щоб користувався попитом інтернет-користувачів, необхідно постійно оновлювати на ньому контент. Такі сайти «люблять», як відвідувачі, так і пошукові системи. Сайт, який регулярно надає свіжу інформацію, буде набагато привабливішим, порівняно зі статичним проектом, який рідко оновлюють. Постійне оновлення свідчить про те, що компанія та сайт інтенсивно працюють, окрім цього, інтернет-ресурс, котрий регулярно оновлюється краще переглядається пошуковими системами, а це у свою чергу сприяє збільшенню рейтингу сайту та просуванню його у ТОП-позиції.

Обслуговування сайтів

Обслуговування сайту включає в себе:

 • Контроль функціонування сайту, та забезпечує його від вірусів та тривалих збоїв.
 • Графічна підтримка доповню комплекс роботи з графічним наповненням сайту.
 • Написання нових текстів, статей, публікація фотографій, відео-матеріалів – усе це входить до супроводу сайту.

Супровід сайтів

Супровід сайту слід розпочинати від самого початку його роботи сайту. Підтримка і супровід сайту полягає у тому, щоб була постійна робота з оптимізацією його сторінок.

Комплексний та професійний підхід до вирішення проблем дозволяє наповнити сайт не лише цікавою інформацією, а й стабільним потоком клієнтів. При професійному технічному обслуговуванні сайт перетворюється на інструмент продажів, який працює за чітким і налагодженим механізмом.

Супровід сайту включає в себе:

 • усунення технічних неполадок у функціонуванні сайту;
 • якісний контроль за працездатністю;
 • діагностику та усунення різних помилок;
 • максимально швидке відновлення роботи після різних збоїв;
 • зміна і поліпшення структури сайту;
 • організація захисту сайту від вірусів;
 • формування та установка статистики, звітів і моніторингу сайту.

Технічна підтримка сайтів – це гарантія працездатності інтернет-ресурсу та його якісної функціональності, це – повний контроль за роботою ресурсу і оперативне виправлення помилок, що впливають на коректність його роботи. Вона спрямована на підвищення технічних параметрів, конкурентоспроможності та рентабельності сайту.

Інформаційна підтримка потрібна, тому що рано чи пізно знадобиться зміна інформації, чи це номер телефону чи адреса офісу, тощо, які допоможе не втратити клієнтів вашої компанії. Тому потрібне постійне слідкування за сайтом, підтримування його унікальності, яка буде запорукою успішності вашого бізнесу.

Наша команда готова надати вам якісні послуги із технічної підтримки вашого комерційного сайту. Ми будемо раді сприяти вдосконаленню вашого бізнесу, покращенню результатів вашої діяльності, а також збільшення комерційної частини вашого бізнесу.

Меню