ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

БлагоДарю настоящего профессионала, мастера своего дела, студія Веб-дизайну Tramp-Art , особенно Игорь Фурман за то, что второй год подряд создают лендинг- пейджи для наших мероприятий, а теперь уже и самый лучший мой сайт!!!! Я счастлива сотрудничать и быть партнёрами с таким Ответственным , Надежным и Чесным Человеком!!!! Для меня огромная радость и счастье, что Игорь всегда подсказывает мне доступные и понятные ответы на любые интересующие вопросы!!!!! БлагоДарю!!!!!

Яна Довмат

Лайфкоуч ,секстерапевт,женский тренер , директор Международного центра развития "Couple' S' ecrets "

Співробітники студії Веб-дизайну Tramp-Art виконали всі побажання нашого колективу щодо зовнішнього вигляду і функціональності сайту. Він відповідає сучасним тенденціям веб-дизайну, оптимальний для просування в пошукових системах, зручний і доступний для відвідувачів. У студії веб-дизайну Tramp-Art працюють неперевершені веб-дизайнери та розробники програмного забезпечення. Хочемо побажати студії успіхів, процвітання і вдячних клієнтів.

Мельничук Руслана

Завідувач Олександрійською Публічно-шкільною бібліотекою

Хочемо подякувати команді студії Веб дизайну «Tramp-Art» за співпрацю. Можемо сказати з упевненістю, що Ваша компанія дійсно займає гідне місце на ринку надання веб-розробок. Дуже добре, коли розробка проходить в тісному спілкуванні з замовником, і ми відчули, що таке індивідуальний підхід в студії «Tramp-Art». Ми задоволені результатами і будемо звертатися до Вас в майбутньому. Величезне спасибі за створення сайту та інтернет-магазину для ТМ «Меблева фурнітура»

logo-zavis

Клічук Дмитро

Власник ТМ "Меблева фурінтура"

Дякую за створення інтернет-магазину www.stiray.com.ua. Головне – повністю реалізували мої всі задуми і доповнили своїми цікавими дизайнерськими рішеннями. Рекомендую Студію веб-дизайну Tramp-Art всім до співпраці, з ними дуже легко вести діалог в процесі розробки, всі поставлені завдання розуміють з пів обороту. Велике спасибі за вміння працювати з клієнтами і за професіоналізм у своїй сфері, і бажаю надалі довгу чергу замовлень і досягти в цій сфері ще більших висот. Дякую за створення інтернет-магазину www.stiray.com.ua.

Дмитрук Олег

власник інтернет-магазину Німецька Побутова Техніка

Працював зі студією вже не перший раз, як завжди задоволений, все на високому рівні. Замовлення перевищив всі очікування. Дизайнери студії мають велику фантазію і талант. Не розчарувала і привітність. Рекомендую

Лаворик Максим

Учасник танцювального клубу "Vega Dance"

Наша компанія працює на ринку Європи вже досить тривалий час. Як відомо, знаходити інформацію про те, інше досить просто через Інтернет. І звичайно мало важливо інформація, яка розташована на сайті компанії. А особливо важливо, яким чином вона представлена ​​там: на скільки доступна інформація, як викладено і звичайно саме оформлення сайту. Йдучи в ногу з новітніми технологіями ми не могли бути осторонь змін, безпосередньо до дизайну і структури сайту. З огляду на велику кількість фахівців в даному напрямку – вибрати досить важко. Ми переглянули роботи багатьох студій і свій вибір зупинили на студії Веб дизайну Tramp-Art. Зустрівшись з представником вищевказаної студії зрозуміли, що не помилилися у виборі. Адже нам допомогли втілити наші побажання, а також додали своєї креативності – і в кінці отримали хороший результат. Спілкування з фахівцями не викликало труднощів, а навпаки було досить легким і приємним. Ми задоволені роботою студії і дякуємо за співпрацю.

ТОВ-компанія Пульсар і Ко

Адміністрація ТОВ-компанія "Пульсар і Ко"

Меню